KONST / Litografier / Färglitografi 11709180
nr 1170 9180
Färglitografi
A Wallin, "Blå not", signerad, numrerad 283/325, motivet: 26x25 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 mars 2018
kl 18:19:21
150 kr
19 mar